SHARE
Podělte se s přáteli


Ve Winnipegu tleskali soupeři, Wild povolali Zuckera

Pondělí 7.10.2013 / 15:54 / NHL.com/cs - Co se děje v Lize

NHL.com

Podělte se s přáteli


Ve Winnipegu tleskali soupeři, Wild povolali Zuckera
Ve Winnipegu tleskali soupeři, Wild povolali Zuckera

Ač do města přiletěl jako soupeř, dočkal se Teemu Selanne ve Winnipegu královského přivítání. Fanoušci si velmi dobře pamatují na jeho začátky v NHL, během nichž strávil v jejich klubu čtyři a půl sezony a hned v té první nastřílel báječných 76 gólů.

Finský veterán v dresu Anaheim Ducks si vysloužil obrovský aplaus 15004 diváků a jejich ovace vestoje. "(Fanoušci) byli neuvěřitelní. Krásný pocit," děkoval Selanne, jenž v zápase nebodoval, ale přesto slavil výhru 3:2.

Vzhledem k tomu, že prožívá svou finální sezonu kariéry a Jets už doma s Anaheimem v základní části hrát nebudou, byl to pro něj zřejmě poslední zápas ve Winnipegu. Pokud se tedy oba celky nepotkají v play off.

Coyle bude 3-4 týdny mimo hru

Vedení klubu Minnesota Wild v neděli oznámilo, že povolalo Jasona Zuckera z farmářského týmu AHL Iowa Wild.

Útočník by měl zaplnit mezeru v sestavě, která vznikla poté, co se zranil centr Charlie Coyle. Ten bude s nataženými vazy v koleně chybět tři až čtyři týdny. Zranění si přivodil v sobotním utkání proti Anaheim Ducks.

Jednadvacetiletý Zucker odehrál v minulém ročníku za Wild 20 utkání, v nichž dal čtyři góly a na jeden nahrál. Zahrál si i v play off, kde měl v pěti utkáních bilanci 1+1. Coyle odehrál v poslední sezoně 39 zápasů a v nich nasbíral 14 bodů (8+6). V pěti duelech play off si připsal rovněž dva body.

Minnesota má po dvou utkáních dva body - s Los Angeles Kings prohrála po nájezdech, s Anaheimem po prodloužení.

Nonis byl v nemocnici

Generální manažer Dave Nonis z Toronto Maple Leafs strávil noc v nemocnici. Během sobotního utkání proti týmu Ottawa Senators se mu udělalo nevolno a musel být hospitalizován. Podle zpráv různých médií byl však už propuštěn domů.

"Během druhé třetiny se viceprezident a generální manažer Dave Nonis necítil dobře," píše se v prohlášení Maple Leafs. "Po prohlédnutí klubovým lékařem v (hale) Air Canada Centre byl preventivně požádán, aby se dostavil do nemocnice na další testy. Přes noc se jeho stav velmi zlepšil."