vítejte |účet|Odhlásit 
NOVINKA! PŘIHLASTE SE PROSTŘEDNICTVÍM SOCIÁLNÍCH SÍTÍ
NEBO
 

Vzkaz našim fanouškům

Neděle 16.09.2012 / 17:00 / NHL.com/cz - Články

NHL.com

V neděli vydala National Hockey League následující vzkaz fanouškům:

Přesto, že vypršela kolektivní smlouva, National Hockey League byla a dál se cítí být zavázána k jednáním, aby dospěla k nové kolektivní smlouvě (CBA), která je férová pro hráče i pro všech 30 klubů NHL.

Díky podmínkám vytvořeným pro předešlých sedm sezon uplynulou CBA dospěla liga k takové vyrovnanosti, že měla pravděpodobně nejsmysluplnější průběh ze všech profesionálních sportů. Každý rok získal Stanley Cup jiný tým, fanoušci a sponzoři se shodli na tom, že hokej se dostal na nejvyšší možnou úroveň, liga generovala významný růst a potvrdila svou sílu.

Poslední vyjednávání o CBA vyústilo v naprostou změnu ekonomického systému ligy a vedlo ke zlepšení všech atributů hry. Naše současná jednání se soustřeďují na férovější a trvale udržitelné rozdělení příjmů s hráči stejně jako na další nutná vylepšení odpovídající ekonomickému systému, který jsme nastavili spolu s hráčskou asociací NHLPA před sedmi lety.

Zmiňovaných vylepšení je možné dosáhnout citlivým a soustředěným vyjednáváním - nikoliv rétorikou. V tomto ročním čase by se pozornost všech měla soustředit na led, ne do jednacích sálů. Liga, kluby a hráči mají všichni zájem na vyřešení záležitostí kolektivní smlouvy tak, aby mohl být puk vhozen na led co nejdříve.

Dlužíme to jeden druhému, naší hře a - nejvíc ze všeho - našim fanouškům.

ČTVRTFINÁLE KONFERENCE
vs.
1. zápas se hraje 18.4.
vs.
1. zápas se hraje 16.4.
vs.
1. zápas se hraje 16.4.
vs.
1. zápas se hraje 17.4.
vs.
1. zápas se hraje 17.4.
vs.
1. zápas se hraje 17.4.
vs.
1. zápas se hraje 16.4.
vs.
1. zápas se hraje 17.4.